136 n° 60 D. B. houdende nadere bepalingen omtrent de bijhouding van het stel der plans, aan de landmeters toevertrouwd; van den navolgenden inhoud „De Minister van Financiën, gelet op artt. 8, 13, 14 en 61 van „de Voorloopige Verordeningen tot instandhouding van het Kadaster; „In aanmerking nemende, dat het bij de raadpleging der plans „tot meer gemak kan dienen, wanneer de laatste stand van al de „perceelen op e'én en hetzelfde blad wordt aangewezen en dat door „het doen wegvallen der bijbladen van de Zak-atlassen, en door „de bijhouding van laatstgemelde, op de wijze als bij art. 14 van „gezegde Verordeningen, voor het exemplaar der plans aan de Ge- „meente-besturen behoorende, is voorgeschreven, mede veel bezuini ging in de kosten wegens de levering der bijbladen kan worden „daargesteld; „Heeft goedgevonden en verstaan: „Bij wijziging der bestaande bepalingen ter zake, het navolgende „vast te stellen: „Art. 1. Het gebruik van bijbladen voor het stel der plans aan „de landmeters toevertrouwd, wordt afgeschaft en zullen deze plans „voortaan worden bijgehouden, in voege als voor het exemplaar „derzelven, voor de Gemeente-Besturen bestemd, is bepaald, dat is, „door dadelijke overneming op dezelve van den laatsten stand der „perceelen." „Art. 2 enz." Onder n° XXI wordt gevonden de resolutie dd. 13 Augustus 1835 n° 61 D. B. houdende voorschriften omtrent de vernieuwing van ieder zevende bijblad der plans; luidende als volgt: „De Minister van Financiën, gezien art. 8, 12 en 17 der Voor loopige Verordeningen tot instandhouding van het Kadaster; „En in aanmerking nemende de moeijelijkheid der herkenning en „terugvinding van perceelen, in het geval, dat het getal bijbladen „van een oorspronkelijk blad van het plan zeer groot mocht zijn; „Heeft goedgevonden en verstaan „Te bepalen, dat ingeval het getal bijbladen van een oorspronke lijk blad van het plan (minuut of nette atlas) met een zevende zou „moeten worden aangevuld, dit zevende bijblad alsdan voor al de „perceelen daartoe behoorende, volgens de minuutplans en volgens

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1889 | | pagina 158