Berichten. De heer W. J. A. Ummels, landmeter van het kadaster te 's Her togenbosch, is den lsten Maart 1890 op 5 l-jarigen leeftijd overleden. Hij was lid onzer Vereeniging. Vooral zijne tijdgenooten onder de ambtenaren zullen ongetwijfeld met leedwezen kennis hebben geno men van zijn' heengaan uit ons midden; aangenaam ambtgenoot en bovenal goed vriend, verdient de overledene in ieder opzicht in onze herinnering te blijven voortleven. Met 1 Mei is de landmeter van het kad. C. W. Hoffmann, belast met domeinwerkzaamheden te 's Hertogenbosch, voor den ambulanten dienst in de divisie Amsterdam geplaatst met voorloopige stand plaats te Alkmaar, is de ambulante landmeter J. G. A. Boon te Arnhem belast met domeinwerkzaamheden te 's Hertogenbosch, en is de ambulante landmeter M. W. Hildernisse te Goes verplaatst naar Middelburg. De landmeter G. J. Hietink is belast met de hermeting van het eiland Marken, de landmeter P. W. Drenth is aan hem toegevoegd. Bij K. B. van 26 Januari 1890, No. 13, is de heer H. L. de Grave, bewaarder van de hypotheken en het kadaster te Alkmaar in gelijke betrekking benoemd te Leiden en bij K. B. van 26 Fe bruari 1890, No. 23, de heer J. W. Keizer id. te Winschoten tot id. te Alkmaar. Bij K. B. van 1 April 1890, No. 38, zijn de volgende landme ters van het kadaster resp. van de 2e, 3e en 4e klasse, benoemd resp. tot de le, 2e en 3e klasse: C. Horsting te Nijmegen, G. J. van Beek en H. P. J. Persoon te 's Gravenhage. De heer J. G. Perk van Lith, controleur dir. bel. en kad. te Maastricht, is 30 Maart te Montreux overleden.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1890 | | pagina 8