BERICHTEN. De landmeter voor den velddienst J. Holthuizen te Gorinchem, is tijdelijk belast met de waarneming van de kadastrale boekhou ding aldaar. De landmeters F, H. van der Linden van Sprankhuizen voor den ambulanten dienst te Groningen en R. de Cock Rouaan voor de vernieuwing van bijbladen aldaar hebben onderling van werkkring verwisseld. Bij K. B. van 12 Maart 1891 No. 20 is aan den heer W. A. A. de Haan, landmeter der le klasse van het kadaster te Dordrecht, op zijn verzoek met l Mei j.l. eervol ontslag verleend, behoudens aanspraak op pensioen. Bij K. B. van 22 April 1891 No. 11 zijn met ingang van 1 Mei d. a. v. benoemd tot landmeter der le klasse van het kadaster J. H. van Kan, tot id. van de 2e klasse A. Bor, en tot id. van de 3e klasse J. Schoonenberg. De landmeter van het kadaster voor de kadastrale boekhouding A. Griffijn te Winschoten, is met 1 Mei in gelijke betrekking werk zaam gesteld te Dordrecht en de landmeter voor den velddienst F. Bos te Winschoten, is belast met de voorloopige waarneming van den kantoordienst aldaar. Bij K. B. van 8 Mei 1891 N°. 28 is aan J. J. Verbrugh te Middelburg, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend uit zijne betrekking van landmeter der 1<= klasse van het kadaster, behoudens aanspraak op pensioen. In September e. k. zal examen worden gehouden voor 10 plaatsen als adspirant-landmeter van het kadaster, waarvan het programma is vastgesteld bij K. B. van 4 April 1891 No. 15, opgenomen in de Staatcourant van 22 d. a. v. No. 93. (en in deze aflevering.) Belanghebbenden behooren zich om toelating tot dat examen met overlegging van de vereischte stukken vóór den 1 Augustus e. k. te wenden tot den Minister van financiën. Drukfout. Op blz. 3 vorige aflevering staat in het hoofd„Koninkrijk der Nederlanden" lees: „Koninkrijk Holland.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1891 | | pagina 74