170 Lensink, Colpa, P. van Dijk, Eekhof, Evelein, Geyl, Gombault, A. J. de Groot, Griffijn, H. P. de Haan, W. J. de Haan, Hengevel d, A. G. Hessels, J. T. Hessels, Hoffmann, Hogenhuis, Hondius, Keurschot, A. M. de Koningh, Lensink, Mulder, ten Oever, Persoon, P. C. Prins, Stuck i, Suringa, Vierkant, Vonk, de Vries, Wagemaker, van Woerden en Zeiler. Na mededeeling, dat als gewoonlijk het bestuur zorg zal dragen voor een verslag der vergadering voor de pers, noodigt de Voor zitter den secretaris uit tot voorlezing der notulen der vergadering, gehouden te Groningen op 21 October 1891 en van het verslag van den toestand der Vereeniging. Voor de notulen verwijst de secretaris naar het verslag voorkomende in de laatste aflevering van den zevenden jaargang van het „Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde." Als uittreksel uit het verslag van den toestand der Vereeniging en der handelingen van het bestuur diene het volgende Op 1 Januari 1892 bedroeg het aantal leden: 181 waarvan in Nederland: 121; in N. O. Indië49; en in de Transvaal: 11. Het aantal geabonneerden bedroeg 73, waarvan 22 bij den boek handel. Sedert de voorgaande algemeene vergadering is alzoo geen be langrijke wijziging in den toestand der Vereeniging op te merken. Een gedeelte van het door den voormaligen correspondent te Pretoria, den heer van Vooren verschuldigde geldelijk bedrag, werd door aanbieding van wissels geïnd. De Voorzitter zond een gedetailleerden staat betreffende den stand der rekening met begeleidend schrijven aan genoemden correspondent. Voorloopig acht het bestuur het niet wenschelijk verdere pogingen tot inkasseering van het ontbrekende te doen. Het aantal Transvaalsche leden is thans ingekrompen tot 4. Aan de benoemde adspirant-landmeters werd eene circulaire ge zonden, houdende eene uitnoodiging om toetetreden als lid der Vereeniging. Slechts één der benoemden, de heer G. 01 den ziel, gaf aan die uitnoodiging gehoor. De heer C. J. Colpa werd bereid gevonden als spreker op de algemeene vergadering op te treden.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1892 | | pagina 180