h y EI^EENIGING VOOR, JEN NIEUWE LEDEN. R. G. Moerbeek, kapitein van den generalen staf, directeur der militaire verkenningen te 's Gravenhage; P. W. G. Romijn, land meter van het kadaster te Arnhem; G. I. La Bastide, landmeter van het kadaster in Ned.-Indië, met verlof te Amsterdam; I. H. A. Wolff, adj.-landmeter van het kadaster in Ned.-Indië; K. Remmelts, landmeter van het kadaster te Amsterdam; A. N. Hamelberg, adsp.- landmeter van het kadaster te Veenendaal; H. R. Pijls, adsp.-land- meter van het kadaster te Veenendaal. Het Bestuur bericht met genoegen, dat de heer I. Boer Hz., zich voor den volgenden jaargang van het Tijdschrift, weder met de Redactie heeft belast. Het brengt tevens ter kennis van de leden, dat de heer C. J. Colpa, landmeter van het kadaster te Leeuwarden, zich bereid heeft ver klaard de functie van Secretaris-Penningmeester op zich te nemen. De Secretaris, Leeuwarden, December 1892. C. J. Colpa. BERICHTEN. Bij K. B. van 26 November 1892 is aan J. van Peer. op zijn verzoek, eervol ontslag verleend uit zijne betrekking van bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Rotterdam, behoudens aanspraak op pensioen, met dankbetuiging voor de diensten, door hem gedurende ruim 52 jaren bewezen. Bij K. B. van 17 December 1892 is benoemd tot bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Rotterdam, W. A. de Laat de Kanter, thans in gelijke betrekking te Maastricht. Bij K. B. van 5 Januari 1893 is benoemd tot bewaarder van de hypotheken en het kadaster te Maastricht K. F. Arriëns, thans inspecteur der registratie aldaar. De landmeter van het kadaster C. van der Wijk, werkzaam aan de hermeting van Amsterdam c. a., wordt met 1 Mei e. k. werkzaam gesteld voor den gewonen velddienst te Heerenveen. De adspirant-landmeter J. W. ten Braak te Zutfen is met 1 Januari j.l. werkzaam gesteld op het bureau van den ingenieur verificateur van het kadaster te 's Gravenhage.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1892 | | pagina 185