BERICHTEN. Bij K. B. van 26 Februari 1892 No. 16 zijn met 1 Maart d. a. v. benoemd tot landmeter der le klasse van het kadaster P. Vierkant tot id. van de 2e klasse H. J. Molema en tot id. van de 3e klasse P. C. Bekink. De landmeter van het kadaster P. C. Bekink, thans voor den am- bulanten dienst in de divisie 's Gravenhage, wordt met 1 Mei e. k. belast met de tijdelijke waarneming van den velddienst te Sneek. De teekenaar van het kadaster H. C. F. van Andel te Arnhem is sedert 12 Maart j.l. ter beschikking gesteld van den bewaarder van de hypotheken en het kadaster aldaar voor de kadastrale boekhouding. De teekenaar van het kadaster J. van Rijn te 's Gravenhage wordt met 1 Mei e. k. ter beschikking gesteld van den bewaarder van de hypotheken en het kadaster te Leeuwarden voor de kadastrale boek houding, ter vervanging van den landmeter van het kadaster F. P. M. Baetens, die tijdelijk met andere werkzaamheden is belast. Bij K. B. van 1 April 1892 No. 12 is aan jhr. M. P. Smissaert op zijn verzoek, met ingang van 1 Mei d. a. v. eervol ontslag ver leend als bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheeps- bewijzen te Utrecht, behoudens aanspraak op pensioen en met dank betuiging voor de aan den Lande bewezen diensten. Bij K. B. van 3 Maart 1892 No. 19 is de controleur van de directe belastingen en van het kadaster T. F. ter Beek met 1 April d. a. v. verplaatst van Breda naar Maastricht en zijn ambtgenoot W. H. Houwing van Maastricht naar Breda.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1892 | | pagina 65