ER,EENIGING YOOE, EN J_v. NIEUWE LEDEN. Mr. A. P. H. de Lange, Advocaat en Cand.-Notaris te Alkmaar. B. van der Veen, Notaris te Schoorldam. J. von Michalofski, Adj.-Land, van het kadaster Ned. O.-Indië. J. D. Remmers, idem. idem. BERICHTEN. Bij K. B. van 29 April 1892, N°. 37, is benoemd tot bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Utrecht: J. van Hettinga Tromp, thans in gelijke betrekking te Hoorn. De landmeter van het kadaster J. Suk werkzaam bij de herme ting van Amsterdam c. a. is met 1 Juni 1892 toegevoegd aan de hermeting van Hendrik Ido Ambacht. De navolgende adspirant-landmeters zijn werkzaam gesteld bij hermetingen: L. J. Roborgh en C. A. M. Oosterman bij die van Lage Zwaluwe, G. Oldenziel bij die van Hoogeveen, J. W. ten Braak bij die van Hengelo, A. G. Th. de Neyn van Hoogwerff bij die van Wijhe, P. J. F. Kater en J. J. Roelofsen bij die van Hendrik Ido Ambacht. De adspirant-landmeters Th. L. Kwisthout te Roermond, A. N. Hamelberg te Maastricht en H. R. Pijls te Eindhoven zijn werkzaam gesteld bij landmeters voor den velddienst op hunne standplaatsen. De heer G. F. van der Noordaa landmeter der le klasse van het kadaster te Maastricht is aldaar den 24e Mei 1892 overleden. De mededinging is opengesteld voor eene vacature-velddienst te Maastricht. De heer J. G. Roelofs, landmeter van het kadaster in Ned.-Indië is te Genève overleden. De ambtenaren van het kadaster in Ned. Indië: E. Verstijnen, D. A. Berkhout, R. Suringa en J. H. Evelein zijn naar Europa en A. W. C. Bake is naar Indië vertrokken.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1892 | | pagina 98