BERICHTEN. Bij K. B. is aan D. van Konijnenburg, controleur der directe belastingen en van het kadaster te Leeuwarden, op zijn verzoek eervol ontslag uit 's Rijks dienst verleend. Bij K. B. van 30 Januari 1893 N°. 4 is J. C. Bouman thans bewaarder van de hypotheken, en het kadaster te Almelo benoemd tot inspecteur der registratie en domeinen van de 2e klasse te Amsterdam. Bij K. B. van 24 Februari 1893 N°. 18 is L. Beyeri nek thans bewaarder van de hypotheken, het kadaster en ontvanger van de registratie en domeinen te Brielle benoemd tot ontvanger der registratie en domeinen te Zwolle. Bij K. B. van 20 Februari 1893 N°. 19 is le aan Ant. Bor- renbergen te Breda, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend als landmeter der D klasse van het kadaster, 2e benoemd tot landmeter der le klasse van het kadaster R. A. M. Vermeulen thans van de 2e klasse, tot id. van de 2e klasse, P. W. H. Paulussen thans van de 3e klasse en tot id. van de 3e klasse P. Wind thans van de 4e klasse. Met 1 Mei 1893 wordt de landmeter van het kadaster C. L. Treffers, thans belast met de vernieuwing van bijbladen te's Her togenbosch werkzaam gesteld voor den velddienst te Brielle en wordt de landmeter voor den velddienst te Brielle W. Holthuizen te Brielle belast met de vernieuwing van bijbladen te 's Hertogenbosch. De teekenaar van het kadaster P. van Stokrom wordt met 1 Mei 1893 verplaatst van Groningen naar Dordrecht. Den 28sten Januari 1893 is overleden de heer A. J. van der

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1893 | | pagina 35