BERICHTEN. Bij K. B. zijn verplaatst: de controleur van de directe belastingen en het kadaster T. F. ter Beek van Maastricht naar 's Gravenhage, de adjunct-controleurs van de directe belastingen en het kadaster H. Cramer van Amsterdam naar Zwolle en A. van Seters van Zwolle naar Groningen. De minister van financiën heeft op hun verzoek eervol ontslagen de teekenaars van het kadaster H. Burgers te Zutfen en P. B. Joppe te Dordt en met 1 Juli 1893 benoemd tot teekenaar der 3e klasse van het kadaster te Groningen E. de Neeling Ezn. en te Zutfen F. van Deun. Den 22e Maart 1893 is te Arnhem overleden de heer J. A. Martens landmeter der 1" klasse van het kadaster aldaar. Bij K. B. van 29 Maart 1893 zijn met 1 April d. a. v. benoemd tot landmeter der le klasse van het kadaster C. W. Gombault, tot idem van de 2° klasse G. B. H. de Balbian en tot idem van de 3e klasse L. Rocquette Muntinghe. Bij K. B. van 13 April 1893 No. 18 is aan A. Douglas te Assen op zijn verzoek met 1 Mei d. a. v. eervol ontslag verleend als ingenieur-verificateur van het kadaster, behoudens aanspraak op pensioen en met dankbetuiging voor de goede diensten door hem gedurende ruim 51 jaren den lande bewezen. De landmeter van het kadaster J. J. L. Teychiné thans belast met de kadastrale boekhouding te Breda is aangewezen voor den velddienst aldaar. De landmeter van het kadaster F. P. M. Baetens werkzaam op het bureau van den ingenieur-verificateur te Leeuwarden is met 1 Juli 1893 werkzaam gesteld op het bureau van den ingenieur-verificateur te Groningen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1893 | | pagina 68