BERICHTEN. Bij K. B. van '25 Juni 1894 No. 53 is bij het departement van financiën benoemd tot administrateur van de registratie, de hypotheken en het kadaster G. van Iterson, hoofdinspecteur der registratie en domeinen bij voor noemd departement, en is hij bij voortduring aangewezen als de hoofdambte naar, die, overeenkomstig art. 27 der wet op de vermogensbelasting, zal zijn belast met het verleenen der daarbij bedoelde machtigingen. Bij K. B. van 20 Juni 1894 No. 53 is aan C. J. Th. van der Hoeft te Maastricht met 1 Juli d. a. v. op zijn verzoek, eervol ontslag verleend als landmeter der le klasse van het kadaster, behoudens aanspraak op pensioen. Bij K. B. van 14 Juli 1894 No. 21 zijn met ingang van 1 Augustus 1994 benoemd tot landmeter der le klasse van het kadaster K. Remmelts, van de 2e klasse en tot idem van de 2e klasse A. P. L. Spuybroek, van de 3e klasse. Ten einde de adspirant-landmeters A. N. Hamelberg en H. R. Pijls te Veenendaal op hun verzoek in de gelegenheid te stellen, om den cursus in de geodesie aan de Polytechnische school te Delft te volgen, hebben zij sinds 1 September van standplaats verwisseld met hunne ambtgenooten J. W. ten Braak en Th. L. Kwisthout te 's Gravenhage, die genoemde cursus hadden doorloopen. Bij K. B. van 27 Juli 1893 No. 28 zijn met 1 Oct d. a. v. benoemd tot boekhouder van het kadaster W. R. van Maaren, teekenaar van het ka daster en H. J. A. Knops, teekenaar bij het domeinbestuur. Den eersten is Heerenveen tot standplaats "aangewezen en den tweeden Maastricht. Bij K.B. van 11 September 1894 No. 33 is met 1 October 1894 le op zijn verzoek eervol ontslag verleend aan A. J. Knaap te Appingedam als landmeter le klasse van het kadaster 2e benoemd tot landmeter le klasse van het kadaster J. J. Kuipers, van de 2e klasse en tot id. van de 2e klasse J. van der Rest, van de 3e klasse. De landmeter voor de kadastrale boekhouding A. C. van Ruijven te Rot terdam wordt met 1 Mei 1895 in dezelfde betrekking werkzaam gesteld te Appingedam. Bij K.B. van 29 Augustus 1894 No. 41 is W. F. Bruinier, ingenieur-verifi cateur van het kadaster te Zutfen benoemd tot ridder in de orde van den Nederlandschen Leeuw. De minister van financien heeft met 1 October 1894 benoemd tot teekenaar der 3e klasse van het kadaster te Dordrecht C. G. Richel en te Groningen C. H. Slothouwer. De teekenaar van het kadaster A. van der Hoeven te Dordrecht is met 1 October 1894 verplaatst naar 's Gravenhage. De teekenaar van het kadaster H. C. F. E. van Andel is van 1 October 1894 tot 1 Mei 1895 belast met de waarneming van de kadastrale boekhouding te Appingedam.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1894 | | pagina 154