28 „voorhanden veldaanteekeningen, de schetsen, de perceel- en hulpkaarten. 4. „Aan de beoordeeling van den landmeter, met de vernieuwing, „of het toezicht daarop, belast, is het overgelaten, behoudens mede- „deeling van den ingenieur verificatuur, op welke wijze die bijwerking „zal geschieden. 5. „Onveranderde perceelen van het minuutplan, welke tengevolge „der vernieuwing wijziging ondergaan, worden op het bijblad als ver anderd aangegeven. 6. „Op het minuutplan wordt het nummer in rood onderhaald, „(art. 79 I. K. laatste alinea). 7. „Ieder bijblad wordt beschouwd te zijn een op zich zelf staand, „afgerond onafhankelijk geheel, d. w. z., men tracht niet naar aan fluiting met aangrenzende bladen. 8. „Als regel geldt, dat onder geen beding nadere plaatselijke op nemingen voor de vernieuwing worden verricht; het bestaand archief „alleen moet de gegevens leveren. Wordt om gewichtige redenen „van dit verbod afgeweken bij ontdekking van knoeierijen in de „bijhouding van het plan van in den laatsten tijd hermeten gemeen ten dan mogen in geen geval metingstukken worden opgemaakt, „doch wordt het opgenomen veldwerk op de copie van het minuutplan „toegepast als behoorde het bij den betrokken suppletoiren toestand „krachtens vroeger overgelegden St. 75. 9. „Een uitzondering is toegelaten, gedeeltelijke metingstukken „kunnen noodig zijn indien het onmogelijk blijkt dezelfde perceelen „te vormen als de oude stand aangeeft. „Deze staten 75 worden behandeld als staten 75a. „Er wordt geen veldwerk bij aangelegd. „De bijbehoorende hulpkaart is een copie van 't in vernieuwing „zijnde plan, waarop zoo goed mogelijk desnoods door overneming „van het nette plan de vervallen toestand (in blauw) wordt „overgenomen. 10. „De onveranderde perceelen van het minuutplan worden in „grijzen inkt op het bijblad voorgesteld. 11. „Bij het in grijzen inkt trekken wordt zorg gedragen dat „de tint der grijze lijnen hoog genoeg is om verzekerd te zijn dat „zij door middel van het copiëerglas kunnen worden overgenomen. 12. „Behoudens de afwerking in grijzen inkt wordt het bijblad

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1894 | | pagina 28