BERICHTEN. De landmeter van het kadaster J. Eekhof voor den ambulanten dienst te Arnhem wordt met 15 Augustus e.k. werkzaam gesteld voor den ambulanten dienst in ~de~ divisie" Amsterdam. Met 1 November 1895 worden de navolgende landmeters van het kadaster verplaatst: P. W. H. Paulussen velddienst te Zutfen naar Maastricht voor den velddienst, A. Bor velddienst te Heerenveen naar Zutfen voor den veld dienst, P. W. Goetmakers en P. W. Drenth beiden werkzaam bij de herme ting van Zaandam, de eerste naar Heerenveen en de tweede naar Appingedam beiden voor den velddienst, J. van der Rest velddienst te Gorinchem voor den ambulanten dienst in de divisie Arnhem en A. W. van Ameijden veld dienst te Appingedam naar Gorinchem voor den velddienst. De teekenaar van het kadaster F. G. van Steensel van der Aa te Groningen is den 15 Juli ontslagen. Het examen voor landmeter van het kadaster zal worden gehouden te 's Gravenhage op 16 September e.k. en volgende dagen. Tot leden van de Commissie zijn benoemdE. P. van Steenbergen, inspecteur van het kadaster aan het departement van financien, tevens voorzitter, C. E. Last ingenieur verificateur van het kadaster te 's Gravenhage, W. J. Berdenis van Ber kelom bewaarder van de hypotheken en het kadaster te 's Hertogenbosch, T. F. ter Beek controleur van de directe belastingen en het kadaster te 's Gravenhage, F. G. Stucki landmeter van het kadaster te Arnhem en A. Veenhuijsen landmeter van het kadaster te 's Gravenhage, tevens secretaris.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1895 | | pagina 154