Rectificatie. BERICHTEN. Op blz. 22 van dezen jaargang is een fout ingeslopen in de formule voor BF. De factor 4 moet daarin worden vervangen door 2eveneens in den volgenden regel, in de formule voor B en in de formule bovenaan blz. 24. Op blz. 22 gelieve men voor 1 meter te lezen 1/J meter. de Vos. Bij K. B. van 1 Augustus 1895, N°. 35, is aan J. P. de Vassy, met ingang van 1 September, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend als bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Amsterdam, met dank betuiging voor de gedurende ruim 58 jaren aan den lande bewezen diensten. Bij K. B. van 17 Augustus 1895, N°. 18, is Dr. C M. Schols, hoogleeraar aan de Polytechnische school te Delft, lid en secretaris der Rijkscommissie voor graadmeting en waterpassing, benoemd tot ridder in de orde van den Nederlandschen Leeuw. Den landmeter van het kadaster J. Eekhof, ambulant in de divisie Amsterdam, is Haarlem tot standplaats aangewezen. Bij K. B. van 27 Augustus 1895 No. 27 zijn benoemd tot bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Amster dam G. van Iterson, thans administrateur van de registratie, de hypotheken en het kadaster bij het departement van financiën, met toekenning van eervol ontslag uit laatstgenoemde betrekking, tot administrateur van de registratie, de hypotheken en het kadaster bij het departement van financiën J. C. Bouman, thans inspecteur der registratie en domeinen bij voornoemd departement, met aanwijzing tevens als de hoofd ambtenaar, die overeenkomstig art. 27 der wet op de vermogensbelasting zal zijn belast met het verleenen der daarbij bedoelde machtigingen. De verplaatsing van den landmeter van het kadaster P. W. Goetmakers van Amsterdam naar Heerenveen is bepaald op 1 Mei 1896 in plaats van op 1 November 1895.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1895 | | pagina 185