VERSLAG DER 11de ALGEMEENE VERGADERING van de leden der Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde, gehouden den 7den October 1895 te Amsterdam. Het weder was gedurende de dagen welke onmiddellijk vooraf gingen aan den dag, voor de Algemeene Vergadering bestemd, niet zooals men dat zou wenschen, om met eenige zekerheid te kunnen rekenen op eene talrijke opkomst van de leden der Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde. Toch bleek ten slotte, dat de belang stelling in de onderwerpen, door het bestuur der vereeniging op de agenda voor de algemeene vergadering gebracht, nog groot genoeg was geweest om 30 leden te bewegen, op den bepaalden tijd bijeen te komen in de gezellige bovenzaal van het American-hotel, die voor eene vergadering als de onze als het ware geknipt is. Aan het wisselen van handdrukken gevolgd door een aanhoudend gegons van stemmen een natuurlijk verschijnsel waar oude be kenden elkaar weer ontmoeten of zij, die elkaar nog slechts bij name kennen, in de gelegenheid worden gesteld om door persoonlijke ken nismaking te komen tot onderlinge waardeering was het bekende loopend kwartiertje gewijd. Tal van groeten werden overgebracht van de afwezigen onder vermelding van de veelal gegronde redenen voor de afwezigheid van hen, die overigens met de aanwezigen wil len wedijveren in belangstelling voor de vereeniging. En dat kwar tiertje dreigde aanmerkelijk te zullen worden overschreden als de voorzitter die overschrijding niet had voorkomen en niet had ge meend met het oog op den beschikbaren tijd appèl te moeten houden. Met den voorzitter, den heer van Buren Lensink, bleken aan wezig te zijn de leden: Boer, Bonté, van den Briel, Golpa, P. van Dijk, Engelman, Eekhof, Gombault, A. J. de Groot, H. P. de Haan, A. G. Hessels, Hoffmann, Hondius, Lensink,

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1896 | | pagina 12