72 E. Meijn. Stadterweiterungen in rechtlicher Beziehung, Berlin 1893. Bericht der Commission für Vorberathung des Antrages Adickes, Drucksachen des Herrenhauses 24 Marz 1893 N°. 59. Bericht der Commission über den Gesetzentwurf betreffend Stadt- terweiterungen und Zonenenteignungen, Drucksachen des Hauses der Abgeordneten, 5 April 1894 N°. 104. Verslag der commissie van burgerlijke ingenieurs in zake het technisch onderwijs, 's Gravenhage 1895. Mr. J. F. Neeb. De grootboeken der Nationale Schuld, Nij- kerk 1889. A. A. Beekman. De strijd om het bestaan. Geschiedenis en tegenwoordige staat van de lage gronden van Nederland, Zutphen 1887. A. Winkler Prins. Geïllustreerde encyclopaedic, woordenboek voor wetenschap en kunst, beschaving en nijverheid, 2e uitgave. Academische proefschriften van H. M. A. Savelsberg, Crediet- hypotheek; M. F. Boonzajer, M.Fzn., Levering van onroerende zaken; A, L. Pincoffs, Hypotheek van den eigenaar; E. H. K. J. ter Kuile, Doorhaling; C. van der Lee, Hypotheek op onverdeeld aandeel; A. F. van Lijnden, Verjaring, enz. Voorts: Vlugschriften en overdrukken van Mr. R. A. J. Colenbrander, Bachiene, Bruno Tideman, Mr. J. J. van Steenbergen, A. van Eek, Mr. A. de Wit, Mensing, W A. Coolen, E. Barenbroek, Mr. J. C. Naber, Mr. H. J. Hamaker, Mr. P. R. Feith, Mr. M. W. F. Treub, Mr. C, E. Achterberg, Dr. J. D. van der Plaats, A. Moll, N. J. Verkoren, R. Dinger, F. Verstijnen, A. C. W. van Woerden, Th. Greeve, R. Gerke en anderen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1896 | | pagina 72