Yereeniging van Teekenaars bij het kadaster. Deze vereeniging van ambtenaren werd 1 Augustus 1.1. opgericht, ter behartiging hunner maatschappelijke belangen en tot aankweeking en verhooging der onderlinge kameraadschappelijke gezindheid. Zij bezit gewone en eereleden, slechts teekenaars van het kadaster kunnen gewoon lid zijn, in hunne benoeming als zoodanig ligt op gesloten hun recht op het lidmaatschap. Het bestuur der vereeniging is samengesteld uit een voorzitter, een secretaris, een penningmeester en twee adviseerende leden voorloopig worden deze functiën in volgorde waargenomen door de H.H. Tinkelenberg, van Erkel, Soeters, Hooweg en van der Hoeven. Jaarlijks, einde Mei of begin Juni wordt eene algemeene verga dering gehouden. BERICHTEN. Bij K. B. van 10 September 1897 N°. 24 is aan R. Oostingh, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend als landmeter der le klasse van het kadaster, behoudens aanspraak op pensioen en zijn benoemd tot landmeter der le klasse van het kadaster K. P. J. O er der, thans van de 2e klasse, en tot landmeter van de 2e klasse J. Holt- huizen, thans van de 3e klasse. Bij K. B. van 27 September 1897 N°. 19 is benoemd tot bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen en ontvanger der registratie en domeinen te Deventer B. Haga, thans bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheeps bewijzen te Sneek. De landmeter van het kadaster C. van der Wijk, thans voor den velddienst te Heerenveen, wordt met 1 November werkzaam gesteld voor den ambulanten dienst te Amsterdam en de landmeter van het kadaster H. ten Oever, thans ambulant te Amsterdam, wordt met 1 Februari 1898 werkzaam gesteld voor den velddienst te Assen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1897 | | pagina 130