BERICHTEN. Overleden: den 28sten Januari 1897 te Ermelo, de heer Cr aan dijk contróleur van de directe belastingen en het kadaster te Leeuwarden, den 1 sten Februari 1897 de heer K. F. Ariëns, bewaarder van de hypotheken en het kadaster te Maastricht en den 13*®» d.a.v. de heer A. E van Trigt, in gelijke betrekking te Middelburg. Bij K. B. van 4 Februari 1897 N. 20 is aan Mr. F. G. van Marle, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend als bewaarder van de hypotheken en het kadaster en ontvanger der registratie en domeinen te Deventer. De landmeter van het kadaster F. J. Wanninkhof voor den ambulanten dienst te Zutfen wordt met 1 Mei e. k. als zoodanig werkzaam gesteld te Deventer. Bij K. B. van 11 Februari 1897 N. 18 is benoemd tot bewaarder van de hypotheken en het kadaster te Appingedam P. van der Mark, surnumerair der registratie en domeinen en commies ter directie te 's Gravenhage. Bij K. B. van 15 Februari 1897 N. 125 is benoemd tot contro leur van de directe belastingen en het kadaster te Leeuwarden J. G. ten Bok kei, adjunct-controleur te Haarlem. De navolgende landmeters van het kadaster worden verplaatst met 1 Mei e. k.G. Oldenziel, ambulant, van Heerenveen naar Leeuwarden, A. J. van Baarle, velddienst, van Middelburg naar Eindhoven, N. F. Perk, voor de boekhouding te Rotterdam, naar Dordrecht, bureau van den ingenieur-verificateur. Bij K. B. van 19 Maart N. 51 zijn benoemd tot bewaarders van de hypotheken en het kadaster respectievelijk te Maastricht en te Middelburg B. H. Tours en A. J. M. van Lo huizen, ontvangers der registratie en domeinen respectievelijk te Nijmegen en te Culemborg. De landmeter H. A. van der Zanden is verplaatst van Roermond naar Middelburg velddienst.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1897 | | pagina 58