BERICHTEN. Bij K. B. van 8 Juli 1899 N. 49 is aan N. F. Perk te Dor drecht op zijn verzoek, met 1 Augustus d. a. v. eervol ontslag verleend, als landmeter der le kl. van het kadaster, en zijn be noemd tot landmeter der le kl. I. Boer Hz. te Utrecht en tot landmeter 2e kl. F. H. A. J. Bingen te Delft. Bij K. B. van 21 Juli 1899 No. 45 zijn met ingang van 1 Augus tus d. a. v. benoemd tot landmeter der 3e kl. van het kadaster de adspirant-landmeters J. D. Krijgsman te Rotterdam, C. H. B. de Korver en J. H. Smeets te Aalsmeer; tot landmeter der 4e kl. de adspirant landmeters: A. Buning te Zwolle, J. Z. Kerk- hoff te Arnhem, R. A. de Wal te Assen, J. F. A. van Riessen te Arnhem. J. H. Raeven te 's Gravenhage, G. S. Neuteboom te Rotterdam, J. H. J. Houben te Aalsmeer, B. G. Deddes te Dordrecht, C. A. Struijck te Arnhem, J. A. S.oer te 'sGraven- hage en F. A. L. Kater te Rotterdam. De landmeter van het kadaster B. C. Hengeveld belast met werkzaamheden voor het domeinbestuur te Zutfen zet met 1 Nov. e. k. die werkzaamheden voort te Arnhem. Voor het in October e. k. te houden examen voor adspirant- landmeter van het kadaster hebben zich aangemeld 52 candidaten. Bij K. B. van 29 Augustus 1899 No. 7 zijn benoemd in de Orde van Oranje-Nassau tot officier A. W. E. Kwisthout, ingenieur-verificateur van het kadaster te Roermond, tot ridder S, J. van SIooten, bewaarder van de hypotheken en het kadaster te Haarlem, en tot ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw, W. van der Rest, ingenieur le kl. chef van den kada- stralen dienst en lid van de verpondingscommissie te Batavia en is toegekend de zilveren medaille van de Orde van Oranje-Nassau aan W. C. Engelen, rijks- tevens becdigd klerk ten hypotheek- kantore te Zwolle.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1899 | | pagina 156