196 Met I Mei 1900 zijn de navolgende landmeters van het kadaster verplaatst: G. S. Neuteboom van Rotterdam naar Winschoten, (amb); J. J. Roelofsen van Leiden naar Assen, (amb); J. L. de Lange van Almelo naar Deventer, (vd); B. G. Deddes van Dordrecht en C. A. Struyck van Arnhem naar Almelo, (amb); K. P. J. Oerder van Alkmaar en C. L. Treffers van Brielle naar Arnhem, (amb); F. Bos van Winschoten naar Nijmegen, (vd)A. S. Keurschot van Goes en E. J. A. Weygers van Roermond naar Amsterdam, (amb); J. W. H. Zeiler van 's Hertogenbosch naar Alkmaar, (vd); K. Remmelts van Amsterdam naar Haarlem (amb.); J. Th. Hosang van Deventer naar 's Gravenhage, (amb); C. A. M. Oosterman van Heerenveen naar Brielle, (vd.); C. W. Hoffmann van Amsterdam naar Leiden, (vd)J. D. Krijgsman van Rotterdam naar de divisie Dordrecht, (amb); J. H. Raeven van's Gravenhage naar Roermond, (amb); M. J. L. Vogel van Almelo naar 's Hertogenbosch, (vd) en met 1 Februari 1900 J. A. Soer van 's Gravenhage en F. A. L. Kater van Rotterdam naar Heerenveen, (amb). De Minister van financiën heeft met ingang van 1 Januari 1900 benoemd tot adspirant-landmeter van het kadaster: H. F. van Riel te Arnhem, G. E. Kater te Amsterdam, C. A. Feteris te Utrecht, J. Zijlstra te Huizum, K. P. Westhoeve te Hoek van Holland, G. W. van Dijk te Groningen, J. H. de Wal te Deventer, H. F. C. Smeulders te Breda, P. C. T. Teebaal te 's Gravenhage, P. J. ter Plegt te Warmenhuizen, M. A. Hollestelle te Goes, G. W. Kloosterboer te Deventer, E. J. Roelofs te Reiderwolderpolder, P. J. Hamelberg te Eijsden en J. C. Hoogenboom te's Hertogenbosch. Nieuwe leden: F. A. L. Kater, landmeter van het Kadaster te Rotterdam en J. F. A. van Riessen, id. te Arnhem.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1899 | | pagina 200