29 Gekomen aan punt h wordt eerst aan de orde gesteld, de ver kiezing van een Voorzitter in de plaats van den heer Stucki, dus voor den tijd van twee jaren. Bij de Ist® stemming werden uitgebracht op de heeren Hoff mann 13, Vierkant 10, Gombault 6, van der Veur 4 stem men en op meerde anderen ieder één stem. Uitslag 2de vrije stemming: De heeren Hoffmann 25, Vierkant 6, van der Veur 4 en Gombault 2 stemmen. Gekozen is dus de heer Hoffmann, die verklaart de benoeming aan te nemen. Bij de verkiezing van een bestuurslid in de plaats van den af tredenden Secretaris-penningmeester den heer de Vries, werden uitgebracht op de heeren M. de Vos 27, W. J. de Haan 3, Meijer 2, van der Veur 2 en op verschillende anderen ieder één stem. De heer de Vos is niet ter vergadering aanwezig. Hem zal telegrafisch kennis worden gegeven van zijn verkiezing en om be richt worden gevraagd. Door de verkiezing van den heer Hoffmann tot Voorzitter, is de verkiezing van een derde bestuurslid in zijn plaats (voor den tijd van één jaar) noodig geworden. Bij de eerste stemming werden uitgebracht op de heeren Vier kant 12, W. J. de Haan 7, Meijer 5, van der Veur 5, Baning 4 en H. P. de Haan 3 stemmen; en bij de tweede stemming op de heeren Vierkant 20, W. J. de Haan 6, van der Veur 4, Meijer 3, Baning 2 en H. P. de Haan 1 stem. De heer Vierkant verklaart zich de keuze te laten welgevallen. De eerste afdeeling van de agenda hiermee afgehandeld zijnde, wordt de vergadering verdaagd tot half twee. De Secretaris E. R. de Vries. [De voordrachten van den heer van der Veur en van den heer Hoffmann met de debatten zullen afzonderlijk worden opgenomen. Red.]

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1899 | | pagina 29