j/EHEENIGING VOOR JC. EN NIEUW LID: A. F. van Rheeden, Adj.-Landmeter 3e klasse in N.-Indië. BERICHTEN. Benoemingen: bij K. B. van 20 Febr. 1899 N. 69 met ingang van 1 April d.a.v. tot boekhouder van het kadaster P. van Stokrom thans teekenaar van het kadaster te Rotterdam, aan wien Utrecht tijdelijk tot standplaats is aangewezen bij K. B. van 27 Maart 1899 N. 7 met ingang van 1 Mei d.a v. tot landmeter der le klasse van het kadaster J. A. Bongenaar te Tiel en tot id. van de 2e klasse J. Groeneveld te Winschoten; bij min. resolutie met ingang van 1 April 1899 tot teekenaar van het kadaster: te 's Gravenhage T. Wenning, te Dordrecht J. H. Tempel mans Plat en te Utrecht A. J H. Meijers. De landmeter van het kadaster W. A. M. Kalkman voor de kadas trale boekhouding te Utrecht is met 1 April 1899 werkzaam gesteld op het bureau van den ingenieur-verificateur aldaar. De navolgende teekenaars van het kadaster zijn met 1 April 1899 ver plaatst: H. F. J. van Eijsden van Leeuwarden naar Amsterdam, S. Goe- demoed van Utrecht naar Leeuwarden en J. L. C. H. Antheunissen van Dordrecht naar Rotterdam. Bij K. B. van 27 Maart 1899 N. 7 is op zijn verzoek met ingang van 1 Mei d.a.v. eervol ontslag verleend aan A C. van Ruyven te Appin- gedam als landmeter der le klasse van het kadaster, behoudens aanspraak op pensioen. Op 5 Juni 1899 en volgende dagen zal te 's Gravenhage worden ge houden het examen voor landmeter van het kadaster. Tot leden der commissie van examen zijn benoemd de heerenE. P. van Steenbergen, inspecteur van het kadaster aan het departement van financien, tevens voorzitter, A. W. E. Kwisthout, ingenieur-verificateur van het kadaster te Roermond, W. J. Berdenis van Berlekom, bewaarder van de hypotheken en het kadaster te 's Hertogenbosch, T. F. ter Beek, con troleur van de directe belastingen en het kadaster, A. Yeenhuijsen landmeter van het kadaster, werkzaam aan het departement van financiën, tevens secretaris en F. G. Stucki landmeter van het kadaster te Arnhem.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1899 | | pagina 80