163 De Voorzitter geeft hierop nog eene toelichting omtrent den uitslag der pogingen tot verkrijging van restitutie der bijdragen voor pensioensinkoop. Uit vertrouwbare bron is het Bestuur zeer onlangs ter oore ge komen, dat, indien al een beschikking dan zeker geen gunstige op de ingediende requesten te wachten is. De tijd heeft ontbroken om te overwegen wat nu nog kan wor den gedaan. Thans, onvoorbereid, een besluit te nemen is niet wenschelijk, waarom het Bestuur zich voorstelt daarover nader eene beslissing in overweging te geven. Bij punt c noodigt de Voorzitter de Commissie van naziening der rekening over 1899 uit daarover een verslag te willen uitbrengen. Mede namens de heeren van Hattum en Keurschot verklaart de heer Golpa; dat de rekening en verantwoording aan de te stellen eisclien voldoet en dat hij mitsdien namens de Commissie, aan de vergadering voorstelt haar goed te keuren. Nadat hiertoe door de vergadering is besloten, zegt de Voorzitter namens het Bestuur dank voor de naziening en doet eene aanbeveling voor eene volgende gelegenheid. De begrooting voor het jaar 1901 wordt goedgekeurd met een totaal aan inkomsten van f 1366 en aan uitgaven van f 1065. Als plaats van bijeenkomst in 1901 wordt zonder discussie Amsterdam gekozen. Bij de verkiezing van een voorzitter ter vervanging van den heer Hoffmann verleen en de heeren Hondius en Hamelberg hunne diensten. Bij de gehouden stemming worden uitgebracht 41 stem men (één lid was reeds vertrokken), waarvan op den heer Gom- bault 22 en op den heer Boer 15, terwijl 2 in blanco en op 2 andere leden ieder één stem worden uitgebracht. De Voorzitter constateert dat de heer Gombault is gekozen en noodigt hem uit te willen mededeelen of hij zich de benoeming zal laten welgevallen. De heer Gombault geeft in overweging de keuze op een ander te vestigen, daar hij bezwaar moet maken de benoeming aan te nemen. Het doet den voorzitter leed dat de heer Gombault tot dit be sluit is gekomen hij doet een beroep op den gekozene om zich in het belang der Vereeniging beschikbaar te stellen. De heer Boer deelt mede dat hem was gevraagd of hij eene

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1900 | | pagina 167