Mr. D. J. van Stockum. NOTARIEELE VEREENIGING. Ter herdenking van haar 25-jarig bestaan nam de Notarieele Vereeniging in de algemeene vergadering van 25 Maart 1899 met eenparige stemmen de volgende besluiten: 1°. tot bekwame voor- en tegenstanders van een kadaster met bewijskracht het verzoek te richten, praeadviezen daarover uit te brengen, 2°. die praeadviezen te publiceeren, 3°. daarna eene vergadering te beleggen ter behandeling der uitgebrachte praeadviezen en tot bijwoning dier vergadering de leden der Vereeniging voor kadaster en landmeetkunde en andere belangstellenden uit te noodigen. Het voorstel daartoe was door het Bestuur ontworpen in overleg met het Bestuur der Vereeniging voor kadaster en landmeetkunde. Wij hadden het geluk de heeren G. van Iterson, Hypotheek bewaarder te Amsterdam, en C. W. Gombault, Landmeter van het kadaster te 's Gravenhage, bereid te vinden, praeadviezen uit te brengen, welke hierbij aan belangstellenden worden aangeboden. Deze aanbieding geldt tevens als uitnoodiging tot deelneming aan de buitengewone vergadering, te houden op Zaterdag 29 September e. k en te openen des voormiddags ten 11 ure precies, te Amsterdam in hotel Krasnapolsky. Aan het hoofd van de hierachter opgenomen praeadviezen zijn de vraagpunten geplaatst welke aan de praeadviseurs gesteld waren. De naar aanleiding dier adviezen opgemaakte en op de vergade ring te behandelen vraagpunten vindt men aan het slot (bl. 134 en 135). Aan de stemming daarover kunnen alle aanwezigen deelnemen. Het Bestuur der Notarieele Vereeniging Mr. M. W. F. Treub, Voorzitter. H. H. de Haan, Secretaris. Amsterdam Juni 1900.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1900 | | pagina 65