178 technische school te Delft; tot leden: A. W. E. Kwisthout, ingenieur-verificateur van het kadaster te Roermond; Dr. G, Schouten, hoogleeraar aan de polytechnische School te Delft; en M. S. van Dunné, inspecteur der registratie en domeinen te Delft. Naar gemeld wordt zal de heer A. Bouman, inspecteur der registratie op nonactiviteit, die gedurende eenige jaren afgevaardigde ter Tweede Kamer van de Staten-Generaal voor het hoofdkiesdistrict Harlingen was, doch bij de periodieke verkiezing in den afgeloopen zomer zijn mandaat niet hernieuwd zag, thans weder in actieven dienst treden en voorloopig belast worden met de ambulante inspectie der hypotheekkantoren. Hij zal als zoodanig 'sGravenhage tot standplaats hebben. Verplaatsingen van ingenieurs-verificateur van het kadaster. Op verzoek: E. Barenbroek van Amsterdam naar Arnhem en H. Vriend van Leeuwarden naar Zutfen. Verplaatsingen van teekenaars van het kadaster. Met 1 Juli 1901: H. J. Kwast, van Groningen naar Assen. Bij K. B. is aan A. F. van Beurden, landmeter van het ka daster te Roermond, vergunning verleend voor het aannemen der orde van den H. Gregorius den Groote, hem geschonken door Z. H. den Paus. Overleden: op 13 Augustus 1901 te 's Hertogenbosch, de heer E. Elemans, in leven ingenieur-verificateur van het kadaster aldaar. Nieuwe leden. M. de Vroome, adsp. landmeter van het kadaster, te Haarlem. H. H. Kreeftenberg idem Zutfen. H. Iwema idem Breda. H. J. Klompe idem Nijmegen. H. L. II. Schilling, adj. landmeter te Madjalengka (res. Cheribon).

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1901 | | pagina 178