Nieuwe Geodetische en Kultuurtechnische Literatuur. Handleiding voor de technische werkzaamheden van kadastrale her- metingen. Uitgegeven van wege het Ministerie van Financiën. 's-Gravenhage 1902. Ee Nederlandsche Boek- en Steendruk kerij voorheen H. L Smits. Trig. Form 21a. Berechnung mehrerer Knotenjmnkte. Bij het technische Versandgeschaft van R. Reiss te Liebenwerda is verkrijgbaar een, volgens „Gauss, die trig, imd polyg. Rechnungen etc.", 2e Auflage, Seit.e 456459, voor de berekening van vier knooppunten ingericht formulier, dat tevens geschikt is voor de be rekening' van twee en van drie knooppunten, wanneer de voor deze laatste berekeningen overbodige kolommen, als niet aanwezig worden beschouwd. Onder no. 265 is het steeds voorradig tegen den prijs van 5 Mark per 100 vel. Inlichtingen omtrent de doelmatigheid van dit materieel zullen indien hij daartoe wordt aangezocht - zonder twijfel welwillend worden verstrekt door den heer Oberlandmesser Hark sen te Harzgerode. H. Blink. Dr. Studiën over Nederzettingen in Nederland. 1. De nederzettingen op het Drentsche plateau. TI. Nederzettingen rondom het Drentsche plateau. Tijdschrift van het Koninklijk Nederlandsch Aardrijkskundig Genootschap. Jrg. 1901Deel XVIII, pg. 767 en Jrg. 1902. Deel XIX, pg. 59. Deze verhandelingen komen nagenoeg volledig overgedrukt voor, in het Tijdschrift der Nederlandsche Heidemaatschappij. Jrg. 1901 bldz. 235 en Jrg. 1902 bldz. 26. A. J. van Schermbeek. Oud O.-I. houtvester. Leeraar aan de R. L. S. De Wetgeving en de Bodemkuituur in Nederland. Landbouwkundig Tijdschrift 1902. Februari en Maartaflevering.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1902 | | pagina 112