262 De verwisseling van standplaats van de landmeters van het kadester J. J. Blom te Eindhoven en R. A. de Wal te Leiden <j gaat in 1 Mei 1903 in plaats van 1 Nov. 1902. De aspirant-landmeters: G. W. Kloosterboer te Heerenveen en P. J. ter Plegt te Sneek zijn met 1 October j.l. verplaatst naar LeeuwardenJ. G. Hoogenboom en H. F. G. Smeulders beiden van de hermeting van Kootwijk zijn van 1 Dec. 1902 1 April 1903 werkzaam gesteld de eerste te 's Gravenhage, de tweede te Rotterdam. De aspirant-landmeter J. G. Cornelissen te Hoorn wordt met 1 December verplaatst naar Dordrecht. Bij K. B. van 11 September 1902 N°. 36 is aan P. Vierkant te Haarlem, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend als landmeter van het kadaster, zulks met ingang van 1 Oct. d. a. v. Bij K. B. van 22 Aug. 1902 is met 1 Oct. d. a. v. benoemd tot boekhouder van het kadaster H. F. J. van Eijsden, thans teekenaar van het kadaster. Als standplaats is hem aangewezen Goes. Bij het ter perse gaan dezer aflevering krijgen wij bericht dat de Heer P. Vierkant, na een kort doch hevig lijden, op 3 De cember in den ouderdom van 55 jaren is overleden. Zeer kort slechts heeft hij mogen genieten van het tijdperk van rust voor hem aangebroken door het hem op zijn verzoek verleende eervol ontslag als landmeter. Hoezeer hij de achting zijner ambt- genooten had gewonnen blijkt ook hieruit dat hij in de jongste algemeene vergadering onzer Vereeniging voor de tweede maal tot bestuurslid werd gekozen. [Red. B.] Vereeniging van K. en L. Nieuw lid: A. G. Th. de Neijn van Hoogwerff, landmeter van het kadaster te Leeuwarden.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1902 | | pagina 264