85 gewoon formaat papier, slechts aan ééne zijde beschreven. Zij kunnen sectiesgewijze gesplitst worden en mochten er soms 2 secties op één blad voorkomen, dan zijn de posten daarop toch wel zoo geplaatst, ual men liet papier kan doorknippen en elke sectie opplakken op een stuk blanco papier van gewoon formaat. Waar dit een enkelen keer minder geschikt kan geschieden, voege men een blanco vel tusschen, waarop de verwijzing, bij welke sectie de ontbrekende nommers zijn te vinden. Art. 204 (oud 236) bevat een wijziging van het adres waarheen de vervallen verzamelingleggers moeten worden opgezonden. In art. 209 (oud 241) viel weg: „De bewaarder benoemt en ontslaat den concierge, na daartoe door den Minister te zijn ge machtigd" voorts bepaalt een nieuw lid dat de bewaarder, wiens kantoren in gehuurde gebouwen zijn gevestigd, één jaar vóór dat de huur verstrijkt voorstellen moet doen omtrent het al of niet weder inhuren. In art. 244 der oude I. K. werd bepaald dat bij hare in werking- treding zou vervallen „de algemeene instructie voor de ambtenaren van het kadaster vastgesteld in 1869" met de daarin later ge maakte wijzigingen. Eene dergelijke doodverklaring van de I. K. van 1877 treffen we niet aan in de nieuwe van 1901, waarin trouwens geen over gangsbepalingen noodig waren. Op een paar errata vestigen wij nog de aandachtop biz. I van den Inhoud moet blz. 2 zijn 3, blz. 11 13 en blz. 22 26; terwijl op blz. 68 regel 7 van den tekst staat Staatsblad n°, 88. dit moet zijn: Staatsblad no. 82. F. H. v. d. Linden v. S. Groningen, November 1901.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1902 | | pagina 85