184 Leden der Commissie van examen voor aspirant-landmeter' van het kadaster. E. P. van Steenbergen, inspecteur van het kadaster aan het departement van financiën, tevens Voorzitter-, Dr. P. Zeeman, hoogleeraar te Leiden; Dr. C. J. J. Ninck Blok, directeur van een der H. B. S. met 5-jarigen cursus; H. J. Wansink, oud-leeraar aan een H. B. S. met 5-jarigen cursus; P. Poot, hoofd eener gemeenteschool; en A. Veenhuysen, ingenieur-verificateur van het kadaster, tevens Secretaris, allen te 's Gravenhage. Het examen ving aan op 12 Augustus. Verplaatsingen van landmeters van het kadaster. Met 1 September 1903: J. Rietsema van Assen, naar Almelo J. H. de Wal van Leiden naar Assen; J. C. Hoogenboom van 's Gravenhage naar Nijmegen; K. P. Westhoeve van Utrecht naar Alkmaar tot 1 Mei 1904 en daarna naar Assen; P. J. Hamelberg van 's Gravenhage naar Nijmegen; G. W. Kloosterboer van Leeuwarden naar Deventer; G. W. van Dijk van Groningen naar Heerenveen; C. A. Feteris van Utrecht naar Amsterdam en P. J. ter Plegt van Leeuwarden naar Sneek. Met 1 Mei 1904: C. H. B. de Korver van Assen naar Alkmaar. Verplaatsingen van aspirant-landmeters van het kadaster. Met 1 September 1903. M. de Vroom e van Haarlem naar Leiden; H. J. Boddé van Leeuwarden naar 's Gravenhage; H. Iwema van Breda naar 's Gravenhage; W. F eenstra van Assen naar 's Gravenhage; H. H. Kreeftenberg van Zutphen naar RotterdamS. de Grebber van Alkmaar naar Rotterdam; L. Bakker en H. J. Hornix van 's Gravenhage en H. J. Klompe van Rotterdam naar de hermeting van Kootwijk. Nieuwe leden: M. A. Hollestelle, landmeter van het kadaster te Leiden; J. H. de Wal, landmeter van het kadaster te Assen. G. W. Kloosterboer, landmeter van het kadaster te Deventer. H.H. inzenders van bijdragen worden beleefd verzocht, verhande lingen van zuiver technischen aard, rechtstreeks te willen doen toekomen aan de redactie te Leeuwarden.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1903 | | pagina 186