praktische zaken de motor zou blijken te zijn, die alles in beweging bracht. Allervriendelijkst zag het er in en in de omgeving van de sociëteit Junushof uit. Vóór het gebouw zag men de fontein, die te onzer eere sprong. Langzamerhand kwamen steeds meer leden aan. En terwijl de lijsten voor logies, deelneming aan diner en aan excursie in den omtrek van Wapeningen op Zondag 19 Juli rond gingen ter teekening, werd het den Secretaris hoe langer hoe meer duidelijk, dat zijn wensch aan het slot van zijn vorig verslag „Moge die heil wensch klinken ten aanhoore van velen!" vervuld zou worden. Ter vergadering toch waren opgekomen 40 leden: Bakker, Boer, Colpa, G. W. van Dijk, Feteris, Geijl, Gombault, A. J. de Groot, H. P. de Haan, W. J. de Haan, P. J. Hamelberg, J. W. den Hartogh, Hengeveld, Hoffmann, Hogenhuis, W. Holthuizen, Hondius, Houben, Kreeftenberg, Meijer, H. J. Molema, Mulder, A. C. Oosterman, Prins, Raeven, van dei- Rest, van Riel, van Riessen, van Schermbeek, Schoonen- berg, Spuybroek, Stucki, van der Veur, de Vries, Wage- maker, J. H. de Wal, R. A. de Wal, Warmelink, Weygers, Zij ls tra. De Voorzitter, de heer C. W. Gombault, sprak een hartelijk woord van welkom vooral tot de talrijk opgekomen jongere leden. Hij bracht in herinnering het onverwacht afsterven van het bestuurslid, den heer Vierkant, waardoor slechts twee plaatsen aan de bestuurs tafel bezet waren en gaf in verband met de diensten door den heer van Schermbeek bij de voorbereiding dezer vergadering bewezen, uiting aan zijne verwachting, dat deze spoedig tot de meest werkdadige leden der Vereeniging zou blijken te behooren. Voor de notulen der vorige algemeene vergadering op 29 Sep tember 1902 verwijst de Secretaris naar het verslag dier ver gadering, opgenomen in het tijdschrift, jaargang XVIII, bladz. 17 eh v.v. en deelt nog een en ander mede met betrekking tot de uitgave van het tijdschrift. Daarna gaat de Secretaris over tot voorlezing van het Verslag van den toestand der Vereeniging en der handelingen van het Bestuur over het Vereenigingsjaar 1903. Over 1903 zijn er 157 leden in Holland en 41 in Indië. Het

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1903 | | pagina 188