148 c. Verslag van den toestand der Vereeniging. d. Rekening en verantwoording over 1903. e. Begrooting over 1905. f. Voorziening in de redactie van het tijdschrift. g. Bepaling der plaats van bijeenkomst in 1905. h. Verkiezing van een bestuurslid in de plaals van den heer C. J. Colpa. Bij ongunstig weer zal in de namiddaguren de Voorzitter, de heer Boer, een onderwerp op kadastraal gebied inleiden. Bij gunstig weer echter bestaat het plan, te ongeveer 11/a uur 's namiddags een rijtoer in de schoone omstreken van Arnhem te maken en wel: van Arnhem over Velp (voorbij BiljoenSteeg Middagter-alleenaar het Kasteel en van daar over Heuven, den Zijpe- herg (met prachtig uitzicht), BeekhuizenRoozendaal en Velpterug naar Arnhem. De onkosten aan rijtuighuur (landauers a 4 personen gemiddeld) zullen voor dezen tocht, die met de rustpoozen ongeveer 5 uur zal duren, per persoon f 2,50 bedragen. Na terugkomst gemeenschappelijk diner in Musis sacrum" a f 2,50 (inch Va flesch.) Waar het vorig jaar te Wapeningen is gebleken, dat een gezellig bijeen blijven door de meeste ter vergadering opgekomen leden op prijs gesteld wordt, vertrouwt het Bestuur, dat velen zullen deel nemen aan rijtoer en diner. Ten einde zeker te zijn over voldoende en goede rijtuigen te kunnen beschikken, is het zeer wenschelijk, dat uiterlijk op 25 Augustus, ongeveer het aantal deelnemers aan rijtoer en gemeenschappelijken maaltijd bekend is. De leden worden dus beleefd verzocht, indien mogelijk, zich vóór dien datum voor deelneming aan onderstaand adres aan te melden. Juli 1904. Amsterdam, Overtoom 24. Namens het Bestuur: de Secretaris, G. J. CoLPA.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1904 | | pagina 152