149 BERICHTEN. Bij K. B. van 31 Mei 1904, No. 37, is benoemd met ingang van 1 Juni, bij het Departement van Financiën tot hoofddirecteur van de registratie, de hypotheken, en het kadaster, J. Heshusius, eerder inspecteur der registratie en domeinen van de lste klasse te 's-Gravenhage, met aanwijzing van hem als den hoofdambtenaar, die overeenkomstig art. 27 der wet op de vermogensbelasting zal zijn belast met het verleenen van de daarbij bedoelde machtigingen; hij hetzelfde K. B. is ontslag verleend aan J. C. Bouman, op zijn verzoek, met ingang van 1 Juni, eervol, als hoofddirecteur van de registratie, de hypotheken en het kadaster bij het Depar tement van Financiën, onder dankbetuiging voor de vele diensten, door hem in die betrekking aan den lande bewezen. Bij Kon. Besl. van 1 Juni 1904, No. 70, is benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau, A. Veenhuysen, ingenieur-verifica teur van het kadaster hij het Departement van Financiën. Bij Kon. Besl. van 1 Juni 1904, No. 96, is benoemd met ingang van 1 Juli bij het Departement van Financiën, tot inspecteur van het kadaster, F. G. Stucki, eerder ingenieur-verificateur van het kadaster in de XId° divisie te 's-Hertogenbosch. De Minister van Financiën heeft benoemd tot leden der Commissie voor het in Augustus a.s. te houden examen voor de betrekking van aspirant-landmeter van het kadaster: A. Veenhuysen, ingenieur-verificateur van het kadaster aan het Departement van Financiën, lid en voorzitter; Dr. P. Zeeman Gzn., hoogleeraar aan de Rijksuniversiteit te Leiden-, Dr. P. Molenbroek, leeraar bij het M. 0. te 's-Gravenhage; H. .J. Wan sink, oud-leeraar bij het M. 0. te s-Gravenhage P. Poot, hoofd eener school te 's-Gravenhage-, H. van den Briel, landmeter van het kadaster, werkzaam aan het Departement van Financiën, lid en secretaris. Het examen vangt aan 29 Augustus 1904. De Commissie zal aan de candidaten mededeelen, de plaats waai en den dag en het uur waarop zij tot het examen zullen worden toegelaten.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1904 | | pagina 153