183 202. A. Sieberg. Over veranderlijkheid der temperatuur en de oorzaken van de groote schommelingen in de temperatuur te Aken. (Overgedrukt uit: Nederlandsch Tijdschrift voor Meteorologie.) 203. A. Sieberg. Verslag van de Verg. der Afd. voor Meteorologie van de 72ste Versammlung deutscher Naturforscher und Aerzte te Aken 1900. (Overgedrukt uit: als voor.) 204. A. A. van Pelt Lechner. Meteorologische invloeden op het trekken der vogels uitdie Vogelwarte Helgoland von Heinrich Gatke. (Overgedrukt uit: als voor.) 205. Chr. A. C. Nell. De bepaling van de ontwikkeling der halo's. (Overzicht der waarnemingen te 's-Gravenhage en te Munnikeburen overgedrukt uit: als voor.) 206. Chr. A. 0. Nell. Een bijdrage tot de studie der weervoor spelling. (Overgedrukt uit: Album der Natuur.) 207. Chr. A. C. Nell. Warmte en vochtigheid in den dampkring. (Overgedrukt uit: als voor.) 208. Chr. A. C. Nell. Roode schemeringsbundels, een tot nog toe weinig bekend lichtverschijnsel in den dampkring. (Overgedrukt uit: als voor.) 209. Chr. A. C. Nell. De invloed van het weer op den mensch. (Overgedrukt uit: als voor.) 210. Chr. A. C. Nell. Een merkwaardige halo. (Overgedrukt uit: als voor.) 211. Yerslag omtrent de werkzaamheden van de commissie voor het onderzoek naar de daling van den bodem van Neder land. Uitgebracht namens de Rijkscommissie voor graad meting en waterpassing door den secretaris Gh. M. Schols. (Overgedrukt uit de Verslagen en Mededeelingen der Ko ninklijke Akademie van Wetenschappen Afd. Natuurkunde 2e Reeks. Deel XVIII 1883.) 212. Tarief voor reis- en verblijfkosten ten behoeve van Tech nici, opgemaakt door de Vereeniging van Burgerlijke Inge nieurs 1887. 213. Honorarium-Tabel voor technischen arbeid van Ingenieurs en Architecten, vastgesteld door de Vereeniging van Burger lijke Ingenieurs 's-Gravenhage 1891. 214. Academische proefschriften van M. F. Boonzajer M.Fzn. over „Levering van onroerende zaken", E. H. K. J. ter

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1904 | | pagina 191