103 BERICHTEN. Op 1 April herdacht de heer H. L. A. van Campen den dag, waarop hij vóór 50 jaren te Leiden de betrekking van landmeter voor den kantoor dienst aanvaardde. Nagenoeg geheel verschoond gebleven van seniele aandoeningen, mits dien immer bezield met jeugdig vuur en jeugdigen ijver, daarbij begiftigd met eer. ware Enaks-gezondheid, is het hem vergund nog dagelijks de voldoening te smaken, voor den dienaar van den Staat verbonden aan het met onberispelijke nauwgezetheid nakomen zijner ambtsplichten. Bij K. K. B. B. van. 11 en 25 April 1905 No. 45 en 118 is, op hun verzoek, met ingang van 1 Mei 1905, eervol ontslag verleend als landmeter van het kadaster, aan W. F. Morel te Haarlem en J. J. van Dullemen te s-Gravenhage. Bij K. B. van 4 Mei 1905 No. 40 zijn met ingang van 1 Juni 1905 benoemd tot boekhouder van het kadaster: D. Huijskens, J. W. Vollewens en E. H. Dalman, de eerste thans teekenaar bij het domeinbestuur te Breda, de beide laatsten teekenaar van het kadaster te s-Hertogenbosch en Groningen. De benoemden zijn met 1 Juni werkzaam gesteld achtereenvolgens te EindhovenZwolle en Assen. Met dien zelfden datum zijn verplaatst: de landmeter van de kadastrale boekhouding W. J. Verhoeven van Assen naar 's-Gra venhage en de boekhouders van het kadaster F. W. van Nieuwstadt van Eindhoven naar Haarlem en H. C. F. E. van An del van Zwolle naar Dordrecht. De asp.-landmeter Fl. J. Bod dé te 's-Gravenhage is met 1 April 1905 werkzaam gesteld bij de hermeting van Kootwijk. De Minister van Financiën heeftbenoemd tot leden van de Commissie voor het te houden examen voor de betrekking van landmeter van het kadaster: A. W. E. Kwisthout, ingenieur-verificateur van het kadaster te Roermondtevens Voorzitter; W. J. Berdenis van Berlekom, bewaarder van de hypotheken en het kadaster te s-Hertogenbosch

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1905 | | pagina 105