284 M. de Tos. Landmeter van het kadaster. Leerboek der lagere Geodesie. 1904. Groningen. Zeitschriftfiir Vermessungswesen. Inhaltsverzeichniss, BandIXXXIII Jahrgang 18721904. N. C. Grotendorst. Beginselen der differentiaal- en integraalrekening Tweede Druk 1904. Breda Kon. M. Akademie. N. C. Grotendorst. Beginselen der waarschijnlijkheidsrekening en van de theorie der fouten. 1903. Breda Kon. Mil. Akademie. N. C. Grotendorst. Verzameling van vraagstukken ter oefening in de beginselen der Mechanica. 1903. Breda Kon. Mil. Akademie. (Dit en de beide voorafgaande werken zijn present- exemplaren aangeboden aan de Vereeniging door de Kon. Mil. Akademie). Annuaire publié par Ie bureau des longitudes 1905. Weekblad voor Notariaat, gewijd aan PrivaatrechtNotariaat en Fiscaalrecht. Orgaan van de Broederschap der Notarissen in Neder land. Redacteuren: A. Moll, notaris te Doetichem, Mr. H. J.Tas- man, advokaat te Hilversum. Eerste Jaargang. (Ruilexemplaar). Voorts, de gewone periodieken. Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde. Aan de Leden. Het Bestuur onzer Vereeniging ontving van het Bestuur van den Bond ter verkrijging eener wettelijke regeling van den Rechtstoestand der Burgerlijke Ambtenaren7'de volgende circulaire: Aan de Besturen der aangesloten Yereenigingen. Zooals U bekend zal zijn, wordt in onze Proeve van een wets ontwerp niet gerept van huwelijk en zwangerschap der vrouwelijke ambtenaren. De meerderheid van het Bonds-Bestuur was wel van meening, dat de overheid niet verplicht moet worden, de vrouwelijke Presentexemplaar van den Schrijver.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1905 | | pagina 292