286 Die Vereenigingen, welke vraag 1 ontkennend beantwoorden, worden verzocht omtrent de overige vragen toch hare meening mee te deelen, omdat voor 't geval de meerderheid zich uitspreekt voor opneming in „De Proeve" van bepalingen betreffende gehuwde vrouwelijke Ambtenaren ook bekend worde op welke wijze de regeling van dit onderwerp gewenscht wordt. Wie van oordeel is, dat omtrent zwangerschap van ongehuwde, ambtenaren bepalingen wenschelijk zijn, wordt verzocht hiervan in de beantwoording melding te maken. Namens het Bestuur: dc Vries, Voorzitter. C. T. Knottenbelt, Secretaris, Amsterdam, Oct. 1905. Om te kunnen voldoen aan de. uitnoodiging in deze circulaire vervat, zal het Bestuur der Vereeniging voor Kadaster en Land meetkunde, de meening harer leden omtrent de gestelde vragen moeten kennen en het heeft daarom de eer den leden te verzoeken, die voor 1 April, per briefkaart, ter kennis te willen brengen van den ondergeteekende. Zal telling der uitgebrachte stemmen mogelijk zijn, dan is het gewenscht dat de leden zich onthouden van beschouwingen en de vragen eenvoudig, in de aangegeven volgorde, met „ja" of „neen" beantwoorden. Zooveel noodig wordt er op gewezen, dat met het in de circulaire aangehaalde maandblad bedoeld is, het maandblad „de Rechts toestand", orgaan van den bovengenoemden bond, van welk blad afzonderlijke nummers, tegen vooruitbetaling van 5 cent, te ver krijgen zijn bij den administrateur den heer W. van den Burg te AmsterdamGovert Flinckstraat 285. Namens het Bestuur: De Secretaris Gorinchem, Januari 1906. üe Vries. Nieuwe Leden: H. G. de Ruiter, aspirant-landmeter, Appingedam. K. J. Bes, id. Haarlem.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1905 | | pagina 294