117 Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde. Het Bestuur brengt ter kennis van de leden dat door de Heeren Oosterman en Vruggink het onderstaande plan voor de aan staande bijeenkomst te Breda is samengesteld. Deze oproeping maakt verdere aansporing tot bijwoning der 22° Algemeene Ver gadering op 20 Augustus a.s. overbodig. Namens het Bestuur, De Secretaris De Vries. De Algemeene Vergadering te Breda. Het besluit der vorige Algemeene Vergadering, 't welk Breda aanwees als plaats der in 190G te houden bijeenkomst, werd door de ondergeteekenden met bijzondere ingenomenheid begroet. Gaarne gaven zij gehoor aan de uitnoodiging van den Voorzitter om, ter voorbereiding van deze samenkomst, de noodige schikkingen te treffen. Zij hebben getracht zich naar beste krachten van die taak te kwijten en hopen te zijn geslaagd in hun streven om den samen- komenden alles te bieden wat hunne woonplaats bij een kort stondig bezoek te genieten geeft. De schoone ligging, de liefelijke omgeving, de opgewekte stemming der zuidelijke bevolking worden alom geroemd; de onderstelling is dus niet gewaagd, dat reeds daarin voor de leden der Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde, voldoende redenen zijn gelegen deze vergadering bij te wonen. Met nadruk wordt in herinnering gebracht de afspraak te Maas- Dicht gemaakt, dat de leden zouden trachten aan deze bijeenkomst meerderen luister bij te zetten door hunne dames te overreden het uitstapje mede te maken. Deze omstandigheid, zoo geheel nieuw in het kadastrale vereenigingsleven zal, naar ondergeteekenden vertrouwen, er aanleiding toe geven dat de 22e Algemeene Ver gadering onder de vele geslaagde bijeenkomsten een eereplaats zal innemen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1906 | | pagina 119