118 In overleg met het Bestuur der Vereeniging hebben onderge- teekenden het volgende plan van tijdsverdeeling opgemaakt: Zondag 19 Augustus 190(5. 7 uur n.m.: ontvangst der leden en gasten in het Oranje- hotel (tegenover het Station); daarna bezoek aan de Sociëteit Concordiawaar de zeer gunstig bekende muziek van het 3e regiment infanterie uit Berg en-op-Zoom een concert geeft. Maandag 20 Augustus. Uitstapje naar het Mastbosch per tram. Vertrek 10 uur van het Station. 121/2 uur: Samenkomst en dejeuner, l1'2 uur: Als2'c,neen(; Vergadering, 6 uur: Gemeenschappelijk dmer. I Na afloop van het diner, concert. J Het, hólel Flora is van het Station in ongeveer 20 minuten te bereiken per Ginnekensche tram, brnine wagen, niet te verwarren met de eveneens aan het Station staande Boulevard-tr&m. Tram prijs Station hólel Flora Ginneken Mastbosch5 et. Prijs van liet diner in 't hotel Flora, hij deelname van ongeveer 30 personen: f2.50 per couvert wijn inbegrepen). Kosten logies en ontbijt in hotel Flora en in het Oranje-hotel f 1.75 per persoon. Dinsdag 21 Augustus. Reünie te 10 uur v.m. in het Zuidhollandsche Koffiehuis op de Markt, bezichtiging van de Groote Kerk met het beroemde monument van Engelbrecht van Nassau, daarna bezoek aan het Liesbosch (per tram). Tramprijs Breda-Liesboscli 10 ct. Dames vinden gelegenheid Maandag van. lj2 tot 5 uur zich te verpoozen in den tuin van het hotel Flora of wel, om onder het welwillend aangeboden geleide van Mevrouw Oosterman, Mevrouw Arentsen, Mevrouw Holthuizen, Mejuffrouw Oosterman en Mejuffrouw Arentsen, de stad Breda te bezoeken. De ondergeteekenden zullen het zeer op prijs stellen als de leden

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1906 | | pagina 120