119 die aan het gemeenschappelijke diner wenschen deel te nemen zulks vóór 18 Augustus willen ter kennis brengen van een hunner, zoo mogelijk met opgave van het verlangde aantal couverts; tevens verklaren zij zich gaarne bereid om voor de leden die hun zulks schriftelijk vragen logies te bespreken. A. C. Oosterman. W. Vruggink. Breda, Juli 1906. Nieuwe Leden: J, A. te Winkel, aspirant-landmeter, Zutfen. BERICHTEN. Examens bij het kadaster. De Minister van Financiën maakt bekend: 1. dat bij de inwerkingtreding op 1 Juni j.l. van het Koninklijk besluit van 14 Mei 1906. N°. 56, houdende bepalingen omtrent het personeel van de administratie der registratie, de bepaling is ver vallen, dat niemand meer dan twee maal tot de examens voor betrekkingen bij het kadaster wordt toegelaten 2. dat de leeftijdsgrenzen voor toelating tot de examens onver anderd zijn gebleven, en wel: a. wat betreft candidaten voor de betrekking van adspirant- landmeter, dat zij op 1 Januari van het jaar waarin het gehouden wordt, hun 18e jaar moeten zijn ingetreden, en den vollen ouderdom van 23 jaar nog niet mogen hebben bereikt; b. wat betreft candidaten voor de betrekking van teekenaar, dat zij op 1 Januari van het jaar waarin het gehouden wordt, den vollen ouderdom van 23 jaar nog niet mogen hebben bereikt. Bij Kon. Best, van 29 Mei 1906, No. 70, is met ingang van 1 Juli 1906, benoemd tot landmeter van het kadaster, D. Balfoort, te s-Gravenhage. In den ouderdom van 58 jaar is op 6 Juni te Zwolle overleden de heer A. F. W. Jordaan, hypotheekbewaarder aldaar.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1906 | | pagina 121