120 Verplaatsingen van landmeters. Met 1 Augustus 1906: H. P. J. Persoon van Utrecht naar 's-Gravenhage. De verpIa a tsing van A. P.or naar Amsterdam en M» de Vroome naar Zutphen is nader bepaald op I September 190G. Verplaatsingen van adspirant-landm eters. In Juni 1906 A. L. M. G. Smeulders van 's-Gravenhage naar Bridle. Met 1 Augustus 1906: S. Eisenga van Barneveld naar de divisie Roermond, G. L. II. Horstmann van 's-Gravenhage naar Dordrecht, W. van der Voort van Alkmaar naar de divisie 's-Gravenhage. Met 1 September 1906 J. J. W. van Wiechen van Dordrecht naar de divisie 's-Gravenhage, O. Eising a van Groningen idem, J. H. R. H. Pijls van Roermond idem, J. G. Ferwerda van Amsterdam idem, J. Al ving van Hoorn idem, H. G. de R.uiter van Appingedam idem, W. Mooij van Utrecht idem, A. J. Schooleman van Zidfen idem, en onmiddellijk na afloop van de vervulling zijner militaire dienst plichten, waarvoor hij thans onder de wapenen is: A. M. van Gastel van Zierikzee naar de divisie s-Gravenhage .1. G. Gornelissen van Amersfoort naar de divisie 's-Hertogenbosch, G. L. J. E. Pollen Leiden J. A. Th. van Dijk Rotterdam Verschenen is de Tweede Druk, herzien door Prof. H. J. Heu vel ink, van Bijlage Q van het blijvend gedeelte van het Jaarboekje van het Kon. Instituut van Ingenieurs, bevattende Landmeten en Waterpassen. Gebr. J. en H. van Langenhuysen, Kerkplein, den Haag. 1906. Prijs f 0.75. Jaarboekje Kon. Inst, van Ingenieurs.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1906 | | pagina 122