147 5. te bepalen, dat de commissie hare zittingen zal houden te 's-Gravenhage 6. te benoemen tot lid en voorzitter, Mr. G. Pijnacker Hordijk, oud-lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal, wonende te Haarlem. tot leden: Mr. C. E. Achterberg, bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzon te Utrecht-, J. R. C. H. Berger, inspecteur der registratie en domeinen te Maastricht. I. Boer Hzn., ingenieur-verificateur van het kadaster te Arnhem. J. Eekhof, landmeter van het kadaster, benoemd ingenieur verificateur van het kadaster te Barneveld; x) Mr. I. H. Hij mans, rechter in de arrondissements-rechtbank te Amsterdam G. van Iterson, bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Amsterdam, oud-administrateur van de regi stratie. de hypotheken en het kadaster aan het Departement van Financiën, wonende te Amsterdam-, N. Koomans, inspecteur der registratie en domeinen, te Tiel; J. A. P. Levenkamp, ontvanger der registratie en domeinen te Tilburg. Mr. W. L. P. A. Molengraaff, hoogleeraar aan de Rijksuniver siteit te Utrecht-, Mr. J. F. Neeb, notaris te Harderwijk-, A. Plate, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal te Rotterdam Mr. G. O. Segers, hoogleeraar aan de Rijksuniversiteit te Groningen Mr. M. W. F. Treub, lid van de Tweede Kamer der Staten- Generaal en oud-hoogleeraar aan de Gemeentelijke Universiteit te Am,sterdam, wonende te 's-Gravenhage-, Mr. W. S. J. van Waterschoot van der Gracht, lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal en notaris te Amsterdam, 7. aan de commissie als secretaris toe te voegen J. A. F. van Thans te Dordrecht.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1906 | | pagina 151