158 Yereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde. Organisatie en Reorganisatie van den kadastralen dienst. Bij het bestuur is ingekomen het door 74 leden der Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde onderteekende verzoek: „De leden alsnog in de gelegenheid te stellen, voorstellen in te dienen voor een nieuw ontwerp-reorganisatie, deze voorstellen met toe lichting in druk aan de leden te verspreiden, ter bespreking in een daarna bijeen te roepen buitengewone algemeene vergadering". Naar aanleiding van dit verzoek noodigt het bestuur de leden die een voorstel als bovenbedoeld wenschen in te dienen, uit, zulks te doen vóór 1 Januari 1907. Namens het bestuur, de Secretaris, de Vries. Gorinchem, 5 November 1906. Heeren Leden en Abonnenten jworden beleefd verzocht, van verandering van woonplaats mededeeling te doen aan den uitgever; vooral in den laatsten tijd komt het veelvuldig voor, dat verzonden drukwerk als onbestelbaar terugkeert. Nieuwe Leden-. H. Roetert Steenbruggen, aspirant landmeter, ter Neuzen. G. Oldenziel, landmeter van het kadaster, Assen. BERICHTEN. Op 4 December a.s. herdenkt de heer A. Borrenbergen land meter van het kadaster te Eindhoven den dag, waarop hij voor 50 jaren werd opgenomen in onze rangen. De jubilaris, geboren te Riethoven, trad als aspirant-landmeter in dienst op 1 Januari 1857, werd landmeter 3e klasse op 1 Maart 1861, 2e klasse op 1 Mei 1869 en le klasse op 1 April 1878. Sints 1865 was hij aan de bewaring Eindhoven verbonden; in 1875 werd hij lid van den gemeenteraad van Stratum, en in 1897

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1906 | | pagina 162