161 aan het departement van financiën, J. D. G. Schuuring, thans inspecteur der eerste klasse bij dat dienstvak aan voornoemd depar tement; tot directeur der registratie en domeinen te Maastricht, A. van Drooge, thans inspecteur der eerste klasse bij dat dienst vak in de 14,,e divisie te Rotterdam-, tot directeur der registratie en domeinen te LeeuwardenJ. R. G. H. Berger, thans inspecteur der tweede klasse bij dat dienstvak in de 268te divisie te Maastricht. Verplaatsingen van Landmeters. Met 1 September 1906: B. C. Deddes van Almelo naar de divisie Dordrecht, standplaats Neuzen. A. N. Hamelberg van Leeuwarden naar Almelo. Verplaatsingen van aspirant-landmeters. Met 1 September 1906: W. Jansma te s-Gravenhage naar de divisie Dordrecht, stand plaats Neuzen. W. P. Stakman te Rotterdam, idem. A. C. J. Hof te Rotterdam, idem. H. Roetert Steenbruggen te Deventer, idem. Verplaatsingen van Boekhouders. Met 1 October 1906: W. Looijenga van Leeuwarden naar Amsterdam. W. A. van Maaren van Heerenveen naar Leiden. J. W. Volle wens van Zwolle naar Leeuwarden. Examen Landmeter. De Minister van Binn. Zaken bracht ter kennis van hen, die het examen van geëxamineerd en beëedigd landmeter wenschten af te leggen, dat ze zich daartoe vóór 25 Aug. 1.1. schriftelijk bij het Dep. van Binn. Zaken moesten aanmelden. Topograph ische dienst. De Minister van Oorlog brengt ter kennis van de autoriteiten enz., dat het blad N°. 17 Beilenvan de Chromo-topographische kaart des Rijks op de schaal van 1 50,000, met belangrijke wijzi gingen, is herdrukt.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1906 | | pagina 165