42 Bij Kon. Besl. van 28 Februari 1906, N°. 14 is bevorderd tot officier in de orde van Oranje-Nassau, W. J. Berdenis van Berlekom, bewaarder van de hypotheken, hét kadaster en de scheepsbewijzen te s-Hertogenbosch is met ingang van '1 April 1906, aan W. J. Berdenis van Berlekom, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend uit zijne be trekking van bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te 's-Hertogenbosch. Bij Kon. Besl. van 22 Maart 1906, N". 36 is eervol ontslag verleend aan J. W. Benedic, te Utrecht, op zijn verzoek, met ingang van 1 Mei, als ingenieur-verificateur van het kadaster, met dankbetuiging voor de langdurige diensten door hem aan den lande bewezen. Ex. aspirant-landmeter. De Min. van Fin. maakt bekend, dat het eerstvolgend examen voor de betrekking van aspirant-landmeter van het kadaster ver moedelijk zal gehouden worden in de tweede helft van 1907. Bij Kon. Besl. van 31 Mei 1905 is o. a. bepaald, dat aan de ambtenaren der registratie en domeinen, aan de hypotheekbewaar ders en aan de ambtenaren van het kadaster ontslag wordt ver leend met het einde van het kalenderjaar, waarin zij den vollen ouderdom van 70 jaren hebben bereikt. Aan de ambtenaren geboren in 1835 of vroeger wordt ontslag verleend met ingang van 1 October 1906. Dientengevolge moeten den dienst verlaten: met 1 Oct. a.s. de hypotheekbewaarders J. H. Winkelman, te 's-Gravenhage en J. J. Heerma van Voss, te Botterdam-, de directeur der registratie G. A. Loeff, te Amsterdam, de ontvanger der registratie G. A. G. IJ. Blauw, te Amsterdam en de land meters van het kadaster H. L. A. van Campen, te Leiden en M. Gompris, te Amsterdam-, met 1 Januari 1907: de directeur der registratie A. K. Dan eels van Wijkhuize, te Arnhem, de hypotheekbewaarder F. H. Kok, te Roermond en de landmeters van het kadaster G. W. Ovink, te Zutfen, E. J. Griffijn, te Arnhem en A. Borrenbergen, te Eindhoven.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1906 | | pagina 42