76 der verschillende categorieën van ambtenaren, met wie hij gedurende vele jaren in ambtelijke verbinding stond, om voor het laatst eenige oogenblikken in hun midden door te brengen, ten einde hen in de gelegenheid te stellen, hem, bij de intrede van zijn ambteloos leven, een welgemeend en hartelijk vaarwel toe te roepen. Als blijk van toegenegenheid en hoogachting werd den scheidenden ambtenaar met 'n toespraak, die van groote waardeering van zijn persoon getuigde, een tweetal aquarellen in lijst aangeboden, ver gezeld van een album inhoudende de namen der schenkers. Zichtbaar geroerd door de tot hem gerichte, van hartelijke ge zindheid getuigende woorden, dankte de hoogst verdienstelijke hoofd ambtenaar voor het onvergetelijke oogenblik hem bereid; hij ver zekerde allen die tegenwoordig waren, met verzoek zulks ter kennis te willen brengen der, als gevolg der eischen van den dienst afwezigen, dat hij er steeds naar had gestreefd, de belangen van den dienst met die der ambtenaren te doen samengaan; in de herinnering bij zijn vertrek hem aangeboden die gaarne door hem werd aanvaard meende hij het bewijs te mogen zien in dit opzicht te zijn geslaagd; aan de betuiging zijner erkentelijkheid voor de aangename samenwerking, waarin hij zich steeds mocht verheugen, verbond hij ten slotte zijn beste vvenschen voor de toe komst van hen met wie hij heden voor het laatst was saamgekomen. Te Nijmegen is den 4en April 1.1. in den ouderdom van 62 jaren overleden, de heer C. P. Frijlinck, hypotheekbewaarder aldaar. Bij Kon. Besl. van 9 April 1906, No. 72, is benoemd tot be waarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te s-Hertogenbosch P. H. Veis en, thans ontvanger der registratie voor de burgerlijke akten en der successierechten te 's-Hertogenbosch en bij Kon. Besl. van 12 Mei 1906, No. 46, tot bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Nijmegen, W. Wondergem, thans inspecteur der registratie en domeinen, le kl, in de 6e divisie te Amsterdam. Met ingang van 1 Augustus 1906 is aan W. G. A. van Hout te Dordrecht eervol ontslag verleend als landmeter van het kadaster. Bij Kon. Besl. van 19 Mei 1906, No. 44, is, met ingang van

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1906 | | pagina 78