Eindhoven-, C. L. H. Horstmann, te Dordrecht-, A. L. M. C. Smeulders, te BrielleH. Roetert Steenbruggen, te Neuzen-, W. Jansma, te Neuzen-, A. G. J. Hof, te Neuzen-, J. P. M. Staal, te Tilburg-, A. J. Kanngiesser, te Arnhem-, J. A. Th. van Dijk, te Tilburg. Bij Kon. Besl. van 8 Juli 1907, N'. 3.6, zijn benoemd met in gang van 1 Augustus 1907, tot directeur der registratie en do- mèinen te Amsterdam, A. van Drooge, thans directeur der registratie en domeinen te Maastricht-, met ingang van 1 September 1907, tot directeur der registratie en domeinen te Maastricht, F. Bartelink, thans inspecteur der registratie en domeinen van de eerste klasse in de 8ste divisie te Haarlem. Aan de Universiteit te Utrecht is geslaagd voor het cand.- examen in de Rechten de Heer A. C. W. van Woerden, land meter van het kadaster te Gorinchem. Te Groningen is den 5en Juli 1907 in den ouderdom van 54 jaren overleden, de heer J> Roegholt, landmeter van het kadaster, aldaar. Te Maastricht is den i2en Juli 1907 in den ouderdom van 62 jaren overleden, de heer J. H. van Kan, landmeter van het kadaster, aldaar. Verplaatsing van landmeters-. Met 1 Augustus 1907: B. G. Deddes van Neuzen naar Dordrecht. Met 1 September 1907: H. J. Baning van Goes naar Haarlem. De navolgende bij K. B. van 1 Juli 1907, n". 103 benoemde land meters van het kadaster zijn voorloopig en tot nader beschikking werkzaam gesteld als volgt: a. Met ingang van 1 Augustus 1907: S. Eisenga thans te Eindhoven, ter standplaats Leeuwarden, A.L.M. C. Smeulders thans te Brielle, ter standplaats Eindhoven, i5i

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1907 | | pagina 153