H. Roetert Steenbruggen thans te Neuzen, ter standplaats Zutphen, W. Jansma thans te Neuzen, ter standplaats Almelo, A. C. J. Hof thans te Neuzen, ter standplaats 's Hertogenbosch, J. P. M. Staal thans te Tilburg, ter standplaats 'j Hertogenbosch, J. A. Th. van Dijk, thans te Tilburg, ter standplaats Goes, terwijl H. J. Pieters, en W. Smit Jr. te Arnhem en C. L. H. Horstmann te Dordrecht voorloopig op hun tegenwoordige standplaats werkzaam blijven. b. Met ingang van i September 1907: J. Kanngiesser thans te Arnhem ter standplaats Roermond, Verplaatsing van adspirant-landmeters. Met ingang van 1 Augustus 1907: W. P. Stak man van Neuzen naar Dordrecht, J. G. Ferwerda van Rotterdam naar Purmcrend, J. Alving van Rotterdam naar Purmcrend, W. Mooij van Leiden naar Purmerend, W. van der Voort van Leiden naar Purmcrend. Met ingang van 1 September 1907: J. G. Cornelissen van Tilburg naar Leeuwarden, J. PT. Marring van Arnhem naar Eindhoven, G. L. J. E. Pollen van Tilburg naar Briclle, J. J. W. van Wiechen van 's Gravenhage naar Tilburg, A. M. van Gastel van 's Gravenhage naar Tilburg, O. Ei sin ga van 's Gravenhage naar de div. Leeuwarden, J. H. R. H. Pijls van 's Gravenhage naar Tilburg, H. G. de Ruiter van Rotterdam naar de div. Leeuwarden, A. J. Schooleman van Rotterdam naar de div. Leeuwarden, J. N. Ploegsma van Leeuwarden naar 's Gravenhage, B. H. Rethmeier van Deventer naar 's Gravenhage, J. A. te Winkel van Almelo naar V Gravenhage, A. W. B. de Bie van Breda naar 's Gravenhage J. H. Pieters van Groningen naar Rotterdam, R. Dijkstra van Sneek naar Rotterdam, J. M. H. Heines van Roermond naar Rotterdam, K. J. Bes van Haarlem naar Leiden, 152

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1907 | | pagina 154