Examen voor adjunct-landmeter der 3e klasse bij het Kadaster in Nederlandsch-Indië. In de commissie voor het afnemen van het examen voor adjunct landmeter der 3e klasse bij het Kadaster in Nederlandsch-Indië werden benoemd tot lid, tevens voorzitter, J. C. Bertsch, w.d. ingenieur der ie klasse, Chef van den kadastralen dienst in Ned.-Indië, en tot leden J. Vorenkamp, H. M. van Haften, H. U. S. Boerma, I. A. Fischer, leeraren aan de H. B. S. van het Gymnasium Willem III, P. M. Adèr, gepensionneerd ambtenaar, laatstelijk assistent-resident van Wonogiri, en J. Jansen, adjunct-landmeter der 2e klasse bij het kadaster. Van de elf candidaten, die zich aan het examen onderwierpen, slaagden de heeren: E. Sigmond, P. C. X. Reintjens, K. E. van Oosterzee, H. A. Koot en J. van Nooyen. Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde. De Heer E. J. A. Weijgers te Amsterdam, Valeriusstraat rS. zal zich belasten met de functie van Secretaris-Penningmeester der Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde. Het Bestuur verzoekt, stukken betreffende Redactie en Bibliotheek voorloopig te mogen ontvangen aan het adres van den heer R. A. de Wal te Zwolle BERICHTEN. Met i November 1907 is de boekhouder van het kadaster H. Tinkelenberg te Appingedam, tijdelijk werkzaam gesteld aan het Departement van Financiën. Op 13 Oct. j.l. is overleden de teekenaar van het kadaster W. P. van Melle te Amsterdam. Op 9 Nov. 1907 is, in den ouderdom van 52 jaar, overleden de landmeter van het kadaster H. D. Arentsen ce Breda. 265

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1907 | | pagina 269