NAAM. RANG. Stand plaats. J. A. Elenbaas. Adjunct Landmeter ie kl. Bandoeng. A. J. Vincent. Soerabaia. J. E. Engelbrecht. Adjunct Landmeter 2e kl. Batavia. J. H. J. Garot. Semarang. A. F. van Rheeden. Menado. F. Moet. Soerabaia. D. F. van Braam Morris. Bandoeng. J. Jansen. W eltevreden. H. W. Julsing. Pasoeroean. Vereeniging voor K. en L. Onder mededeeling dat door de Pensioenvereeniging, aan een commissie is opgedragen, een onderzoek in te stellen naar de noodzakelijkheid en wenschelijkheid van wijziging en aanvulling der pensioenwetten, werd het bestuur door die commissie uitge- noodigd haar te doen toekomen: a. een juiste omschrijving van de wijzigingen en aanvullingen, welke de vereeniging in de pensioenwetten wenscht te zien aangebracht, onder bijvoeging van een duidelijke toelichting; b. een opgaaf van bepaalde gevallen of een beschrijving van toestanden, waaruit kan blijken dat wijziging en aanvulling der wetten noodzakelijk of wenschelijk is; c. alle verdere opgaven, waarvan de commissie bij haar onder zoek en werkzaamheden eenig nut zal kunnen hebben. Speciaal wordt, door de commissie, nadruk gelegd op punt b, wijl mededeelingen omtrent bepaalde gevallen, onder vermelding van namen en ambten der betrokken personen, naar zij meent het meeste gewicht in de schaal leggen. Misschien zijn er leden van de vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde die, op grond van persoonlijke ervaring, wijziging van de een of andere bepaling der pensioenwetten noodig achten. Mochten dezen genegen zijn hunne bezwaren en wenschen bij het bestuur aan 't adres van den ondergeteekende in te 28

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1907 | | pagina 28