29 zenden dan zullen die berichten gaarne ter kennis van de genoemde commissie gebracht worden. Leden der Vereeniging en abonné's op het Tijdschrift die het bedrag van hunne contributie of het abonnement (voor het jaar 1907 resp. f 5,00 en f 2,50 per postwissel aan den ondergeteekende wenschen over te maken, worden uitgenoodigd daartoe over te gaan vóór 15 Mei a. s. De Secretaris-Penningmeester, Gorinchem, .Maart 1907. De VRIES. Nieuw lid: De heer J. de Tempe, adspirant-landmeter van het kadaster te Alktnaar. BERICHTEN. Bij Kon. Besl. dd. 28 Januari igoj, Ar°. j2 is eervol ontslag verleend, in verband met den afloop der herziening van de belast bare opbrengst der gebouwde eigendommen, aan de heeren: F. H. Umbgrove, lid en voorzitter, Jhr. O. J. A. Repelaer van Driel en G. Eschauzier, leden, - Ph. W. van der Sleyden, Mr. J. B. van Berckel en Mr. W. J. Snouck Hurgronje, plaatsvervangende leden, C. L. J. Bos, plaatsvervangend-voorzitter, en C. E. Last, secretaris van de hoofdcommissie voor de her ziening van de belastbare opbrengst der gebouwde eigendommen; zulks met dankbetuiging voor de goede diensten door hen in genoemde betrekkingen bewezen. Bij Kon. Besl. dd. 28 Januari igoy, AA jj zijn benoemd, met ingang van 1 Mei tot controleur van het kadaster: te 's-Gravenhage, J. J. ter Laag. thans in dezelfde betrekking te Groningente Nymegen, G. J. W. Rosenkranz, thans tijdelijk belast met de waarneming van de controle te Zutphente Zutphen, W. N. Cool, thans in dezelfde betrekking te Heerenveente Zwolle, J. A. Maas Geesteranus, thans tijdelijk in dezelfde betrekking te Rotterdam-, te Dordrecht, A. J. van Epenhuysen, thans tijdelijk indezelfde

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1907 | | pagina 29