Cornelissen, G. W. van Dijk, J. F. van Dijk, O. Eisinga S. Eisinga, Evelein, Feenstra, Fétéris, Ferwerda, van Gelder, Geijl, Gomba.ult, de Grebber, de Groot, H. P. de Haan, W. J. de Haan, J. W. den Hartogh, W. den Hartogh, Hengeveld, Hietink, Hoffmann, J. Holthuizen, W. Holthuizen, Hondius, Hoogenboom, Horstmann, Ho- sang, Houben, Iwema, Kalkman, Kanngiesser, J. Kater, Kerkhoff, Klompe, Kloosterboer, de Korver, Kreeften- berg, Krijgsman, van der Linde van Sprankhuijzen, Marring, Meijer, Mooij, Mulder, Neuteboom, de Neijn van Hoogwerff, ten Oever, A. C. Oosterman, Oldenziel, Pau- lussen, Persoon, Pieters, J. T. M. Pollen, Prins, Raeven, J. W. van der Rest, van Riel, van Riessen, Rocquette Muntinghe, de Ruiter, Schoonenberg, Sluijter, Smeets, Smeulders, Smit, Spuijbroek, Staal, Struijck, Teebaal, Verhoeven, van der Veur, van der Voort, de Vos, de Vroome, de Vries, Vruggink, J. H. de Wal, R. A. de Wal, Wage- maker, Wanninkhof, Weijgers en Zijlstra. De Voorzitter, de Heer Paulussen spreekt de volgende openings rede uit: Mijne Heeren. Voor de eerste maal, dat ik het voorrecht heb in eene Algemeene vergadering onzer Vereeniging den voorzitters- stoel te mogen innemen, is het mij aangenaam, mede uit naam van het bestuur, U allen hartelijk welkom te heeten en ik spreek daarbij het vertrouwen uit, dat de resultaten, die na gehouden discussies in deze vergadering zullen verkregen worden, mogen strekken tot bevordering van den bloei van ons dierbaar vak. Uwe trouwe en talrijke opkomst ter vergadering, ja zelfs van vele leden, voor wie een verre en kostbare reis geen beletsel was, moge getuigen van de groote belangstelling, die U toont in de kadastrale zaak en dat de bloei van het kadaster U ter harte gaat. Reeds ontelbare malen heeft zich tijdens het bestaan onzer ver eeniging de behoefte aan het vereenigingsleven doen gevoelen, maar thans, nu wij, naar wij hopen, aan den vooravond staan van buitengewone gebeurtenissen op kadastraal gebied, is het meer dan noodzakelijk, dat wij ons aaneensluiten en op waardige en kalme wijze de belangen van het vak, dat zijn ook onze belangen, 65

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1907 | | pagina 67